Startup Night vol. 3 – Tohle bude top!

Poznej studenty z jiných univerzit, kteří stejně jako ty chtějí pozitivně měnit svět kolem nás. Tahle noc bude nezapomenutelná a ty můžeš být s námi u toho! Nominuj svůj nebo kamarádův projekt na Startup Night, největší studentský byznys networking v Česku, nebo se jen přijď seznámit a pobavit s lidmi, kteří mají velké sny. Bude to top!

Startup Night

PROČ?

Protože inspirativních lidí kolem není nikdy dost

A jak můžeš vědět, že se po sálu nepotuluje skupinka budoucích miliardářů a dalších lidí, co to v následujících letech dotáhnou daleko? Jen řečnická otázka… Oni tam totiž budou…

JAK?

Neformálně, věcně, s těmi nejlepšími

Abychom to na začátek trochu rozproudili, na úvod si vezme slovo vybraný startup z každé univerzity, jehož tým bude mít několikaminutový pitch. Během chvilky tak nasajete atmosféru a poznáte, jaké projekty se na akci nachází. Pak už je hřiště volné. Můžete přijít za kýmkoliv, bavit se s kýmkoliv o čem jen chcete. To už je jen na vás.

KDY? KDE?

25. dubna od 19:00 H40 (Holešovická tržnice)

Pro tuto akci jsme zařídili nádherný prostor H40 (Holešovická tržnice), který je pro podobnou sešlost jako dělaný. Vstupné činí symbolických 90 Kč. Občerstvení si na baru každý platí sám.

Více o akci a nominace projektů na https://startupnight.cz/.

Point One ČZU je jako vždy hrdý partner akce!

Point One ČZU

Podnikatelský inkubátor ČZU oficiálně působí na univerzitě od roku 2015 a od svého založení pomohl na 80 projektům a firmám. Sídlí na kolejích EFG, kde vznikly 3 moderní patra určená pro rozvoj začínající podnikatelů především v oblastech udržitelnosti, ekologie, zemědělství nebo zpracování potravin. Inkubátor vede a rozvíjí od listopadu 2019 Klára Palasová (od února 2023 aktuálně na mateřské dovolené).