JdemNaParty.cz

Nepostradatelný party průvodce, který ti ukáže, kam ve svém okolí můžeš vyrazit! Maximum For Party Life!

Online platforma JdemNaParty.cz vznikla za účelem spojit mladou populaci, která se ráda baví a užívá si života na maximum. Informace o aktuálním dění je složité najít v dnešní přehlcenosti, lidé tak musí navštívit několik zdrojů – jaké by to bylo mít všechny informace na jednom místě pohodlně přístupné z webového prohlížeče nebo z mobilní aplikace?

Základem je databáze všech klubů z celé České republiky, výběr Top Akcí nejen z vašeho okolí, možnost zakoupení vstupenek nebo živý náhled přímo do daného klubu – to vše jednoduše a pohodlně pouze z jednoho místa. Projekt je unikátní a zcela výjimečný svou mobilní aplikací, chytré mobily a aplikace v nich, je naše budoucnost. Vše, co najdete na naší online platformě www.jdemnaparty.cz se nám povedlo dostat do jedné mobilní aplikace, kterou může mít každý vždy po ruce. Už tak unikátní projekt jsme ještě rozšířili o pár skvělých funkcí. Mobilní aplikace vám zasílá přímo do vašeho zařízení „live notifikace“, které obsahují informace o nových podnicích nebo upozornění s dvouhodinovým předstihem na pořádané Top akce ve vašem okolí.

Jako poděkování našim uživatelům pořádáme v průběhu roku eventy, nejznámější z nich jsou například Tropická Párty s Dj MATT RAIDEN nebo JdemNaParty s Kazmou.

Budeme rádi za každou Vaši otázku/připomínku, na kterou budeme odpovídat. Pomozte nám dále růst a vylepšovat. Pojďte s námi pomáhat lidem a bavit se. Děláme Maximum For People, jsme MFP Group.

Back to overview