ByTech

ByTech vznikl, aby umožnil českým chovatelům ovcí a koz ochránit jejich stáda, zefektivnit management reprodukce, dosahovat vizí a chovatelských záměrů, a to vše prostřednictvím nejmodernějších biotechnologických metod.

Napadlo Vás někdy, že nákup plemeníků může být příčina nákazy ve stádě? Toužili jste po nedosažitelných plemenících ze zahraničí? Nebo byste rádi zachovali své geneticky cenné plemeníky pro případ jejich nenadálé ztráty? Uvítali byste kdyby jeden prémiový beran či kozel mohl zapustit ne desítky, ale stovky plemenic během jedné sezony?

Toto jsou jenom některé otázky, se kterými jsme se během naší letité praxe setkali nebo které jsme s chovateli aktivně řešili. V důsledku naší dlouhodobé odbornosti jsem se rozhodli vytvořit nástroj, skrze který by chovatelé mohli ověřit plodnost svých plemeníků, uchovávat jejich genetický materiál a zajistit umělou inseminaci v chovech masných a dojných stádech ovcí a koz. Vše s veškerou péčí, pokorou a odborností a s ohledem na individuální požadavky chovatelů.

Odkazy: 

Zpět na výpis