PointCast

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V PointCastu vám přinášíme zajímavé rozhovory s našimi inkubovanými startupy, mentory, lektory a dalšími  hosty ze světa startupů a podnikání. Rozhovory moderuje Petr Kopeček, který zároveň píše články na náš blog.

PointCast můžete odebírat na Spotify a Apple Podcasts.

PointCast #11: Tomchai – Jak si uvařit ten nejlepší masala čaj?

Hostem jedenáctého dílu byl Tomáš Stankovský a jeho firma TomChai. Poslechněte si příběh, jak z lásky k čaji a dobrodružných cest po Orientu vzniká firma, kde profit není na prvním místě.


PointCast #10: SensiQure – Blíží se legalizace užívání konopí?

Hosty desátého dílu PointCastu jsou Jiří Velechovský a Tomáš Mikula, kteří vybudovali mederní pěstírnu na lékářské konopí. Jak se taková pěstírna buduje? Jak získali investici a kdy bude možné si konopí zakoupit na pultech lékáren? To se dozvíte v 10 dílu PointCastu


PointCast #9: Ondra z Pejskonožek – S nápadem z Erasmu podniká ve třech zemích.

Dnes se pobavíme o české e-commerce. Ondra přinesl do Česka personalizované produkty v podobě ponožek. Dozvíte se, na co si dát pozor při expanzi, jaké e-shopové řešení je nejlepší, či jak předběhnout konkurenci. To vše v devátém díle PointCastu


PointCast #08 Tangle – světlo, které mění svět, aneb proč si pořídit chytrou lampu NARA

Jak z počátečního odmítnutí vznikl startup, který nyní spolupracuje s Prusa Research, vystavoval na EXPO 2020, či prodává revoluční lampy NARA. Poslechněte si celý příběh v osmém díle PointCastu s Aničkou a Matějem.


PointCast #07 Anna Grosmanová: Proč někdo rozjíždí gastro podnik roky, a jiný to zvládne za měsíc?

Podnikání v potravinovém průmyslu není snadné. Své o tom ví i Anička Grosmanová, food blogerka, podnikatelka, lektorka a v neposlední řadě absolventka ČZU. Jak vzpomíná na své začátky v podnikání. Co by doporučila lidem, kteří chtějí mít vlastní gastro podnik či jaké trendy nás čekají v následujících letech. Dozvíte se v sedmém díle PointCastu.


PointCast #06 Lukáš Juřina: Agrivoltaika jako budoucnost české energetiky

Jaká bude budoucnost české energetiky? Technologie, která umožňuje pěstování potravin a zároveň výrobu elektřiny na jednom místě? V šestém díle jsme si povídali o projektu Agrivoltaika.


PointCast #05 Ondřej Homola: Jaké to je začít podnikat v Africe

I tentokrát jsme v PointCastu měli velmi inspirtivního člověka, podnikatele, mentora a hudebníka Ondřeje Homolu. Povídali jsme si o tom, jak si vedou české startupy ve srovnání se světem, jak těžké je rozjet vlastní byznys v Africe, či jaký je rozdíl mezi budováním firmy a kapely.


PointCast #04 Z Point One až na Expo 2020 v Dubaji. O budoucnosti pěstování zeleniny s Karolínou z Greentechu

Poslechněte si o moderních technologiích pěstování zeleniny, možnostech produkce potravin na Marsu či o novém technologickém kontajneru, který zvládne produkovat až 3750 salátů měsíčně.


PointCast #03 Tomáš Novotný a jeho příběh: Jak skloubit podnikání se studiem na vysoké škole

Třetí díl PointCastu se věnuje nadějnému mladému podnikateli Tomášovi Novotnému. Ač se mu to nepovedlo hned napoprvé, v současné chvíli buduje při studiu úspěšnou firmu, která dodává dárkové předměty předním českým firmám.


Point Cast #02 Holky a jejich inovativní Big Bag z horniny

Revoluční Big Bag z čediče, náhražka za polystyren nebo udržitelné obaly do domácnosti? To vše rozvijí holky z projektu V Pytli, který se zaměřuje na udržitelné obaly.


Point Cast #01 Dogsie a jejich první milion při studiu

V prvním díle PointCastu probereme rozjezd firmy Dogsie, která přináší radost psím mazlíčkům. Poslechněte si o úspěchu kluků, kterým se v prvním roce povedlo dosáhnout více jak milionového obratu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.