Podcast – Pointcast

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Náš podcast můžete odebírat na Spotify a Apple Podcasts.

PointCast #06 Lukáš Juřina: Agrivoltaika jako budoucnost české energetiky

Jaká bude budoucnost české energetiky? Technologie, která umožňuje pěstování potravin a zároveň výrobu elektřiny na jednom místě? V šestém díle jsme si povídali o projektu Agrivoltaika.


PointCast #05 Ondřej Homola: Jaké to je začít podnikat v Africe

I tentokrát jsme v PointCastu měli velmi inspirtivního člověka, podnikatele, mentora a hudebníka Ondřeje Homolu. Povídali jsme si o tom, jak si vedou české startupy ve srovnání se světem, jak těžké je rozjet vlastní byznys v Africe, či jaký je rozdíl mezi budováním firmy a kapely.


PointCast #04 Z Point One až na Expo 2020 v Dubaji. O budoucnosti pěstování zeleniny s Karolínou z Greentechu

Poslechněte si o moderních technologiích pěstování zeleniny, možnostech produkce potravin na Marsu či o novém technologickém kontajneru, který zvládne produkovat až 3750 salátů měsíčně.


PointCast #03 Tomáš Novotný a jeho příběh: Jak skloubit podnikání se studiem na vysoké škole

Třetí díl PointCastu se věnuje nadějnému mladému podnikateli Tomášovi Novotnému. Ač se mu to nepovedlo hned napoprvé, v současné chvíli buduje při studiu úspěšnou firmu, která dodává dárkové předměty předním českým firmám.


Point Cast #02 Holky a jejich inovativní Big Bag z horniny

Revoluční Big Bag z čediče, náhražka za polystyren nebo udržitelné obaly do domácnosti? To vše rozvijí holky z projektu V Pytli, který se zaměřuje na udržitelné obaly.


Point Cast #01 Dogsie a jejich první milion při studiu

V prvním díle PointCastu probereme rozjezd firmy Dogsie, která přináší radost psím mazlíčkům. Poslechněte si o úspěchu kluků, kterým se v prvním roce povedlo dosáhnout více jak milionového obratu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.