Z 36 přihlášek uspělo 11. Mezi nové členy Point One patří skleněné úly, vertikální farmy, výrobky z Jesmonitu a dalších 8 především zemědělských projektů

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Od poloviny března nastoupilo do Point One celkem 11 nových projektů, rozjíždí se totiž naplno další kolo tentokrát jarních inkubačních programů plných workshopů, mentoringu, společných setkání a především práce na sobě samých. A začínáme stylově. První přednáška stávajícím i novým členům objasní nejžhavější trendy roku 2022 a provede nás ní výtečná Pavlína Louženská.

Zpátky však k náboru. V rámci skautingových aktivit napříč sociálními sítěmi, emailingem ale i tradiční offline kampaní jsme oslovili desítky tisíc mladých lidí, studentů a podnikavců. Díky tomu k nám na web přišlo 2 777 nových unikátních návštěvníků, obdrželi jsme celkem 36 přihlášek se zájmem o naše rozvojové programy, ze kterých Rada Point One zvolila finální jedenáctku. Přes 60 % přihlášených má také vztah k ČZU, ať už zde studují, pracují, nebo jsou absolventy univerzity. Mrkněte na projekty, které uspěly a staly se novými členy našeho inkubátoru, a držte jim na jejich cestě k fungujícímu podnikání pěsti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.