Akce pro všechny Akce pro všechny

Speciální host: Daniela Sedloňová – „Lídrem ve své firmě“

Kalednář29.7.2021 | 17:00

Kapacita akce omezena – nutná registrace zde.

Založili jste firmu, rozrůstáte se a vnímáte potřebu být svým lidem autentickým lídrem? Chcete zajistit efektivní práci, plynulou komunikaci a zvýšit spokojenost? Umíte napříč firmou komunikovat vizi a očekávání? Víte, jak zadávat efektivně úkoly? Jak dávat zpětnou vazbu? Víte, jaký manažerský styl je pro Vaši firmu nejvhodnější? Staňte se lídrem, kterého si Vaše firma zaslouží. Během webináře projdeme nejdůležitější parametry efektivního vedení lidí. Ujasníte si, jakým lídrem chcete být vy a získáte tipy, které budete moci jednoduše implementovat do praxe. Daniela nám prosdílí tipy a triky z 12 leté manažerské praxe.

Zaměříme se i na samotného „lídra podnikatele“, tudíž i když ještě nemáte zaměstnance, řekneme si, jak začít u sebe a být autentickým a „dobře fungujícím“.

Daniela Sedloňová

Daniela je zkušená Google certifikovaná trenérka Leadershipu a mentální koučka. Kombinuje unikátní zkušenosti z vlastního podnikání a 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách u nás i v zahraničí (Velká Británie, Německo). Pomáhá zejména podnikatelům a manažerům k efektivnímu vedení sebe, týmů a firem. Její vášní je umožňovat druhým být úspěšnější, spokojenější a mentálně odolnější. Za svou kariéru získala několik ocenění včetně: Nejvyšší skóre hodnocení leadrů střední a východní Evropy (2016, HRS), nejlepší Sales team a nebo Skokan roku.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Zpět na výpis