Hlavní partner

AVE

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti na trhu zabývající se nakládáním s odpady, komunálními službami, sanacemi ekologických zátěží, demolicemi, údržbou komunikací a facility managementu. Na českém trhu působí od roku 1993 a je součástí skupiny EP Industries, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. V České republice zaměstnáváme přes 2000 zaměstnanců a ročně přepravíme více než 2 000 000 tun odpadu. Své služby poskytujeme přibližně 1 000 obcím a 22 000 živnostníkům a průmyslovým zákazníkům. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel. Roční obrat dosahuje 5 miliard korun.

 

Mise AVE

Působíme v oblastech, v nichž člověk zanechává na životním prostředí Země svou nevyhnutelnou negativní stopu. Snažíme se tuto stopu minimalizovat a při všech svých činnostech klademe maximální důraz na ekologii. „Čistá budoucnost“ je nejen naším mottem, ale především jedním z hlavních cílů našeho směřování. Chceme být dobrým sousedem, a proto na všech místech naší působnosti podporujeme vzdělávací a sportovní aktivity či jiné neziskové projekty vedoucí ke společenské odpovědnosti a ochraně životního prostředí.

Vize AVE

Jako lídr trhu odpadového hospodářství budeme svým zákazníkům vždy poskytovat nejkvalitnější služby při maximálním ohledu na životní prostředí. S ohledem na nejlepší možné technologie, nejmodernější technologické postupy a s maximálním šetřením přírodních zdrojů.

Spolupráce s Point One

Inkubátor Point One podporujeme každoročně už od roku 2015. Představuje pro nás vstupní bránu ke spolupráci s ČZU i s jednotlivými fakultami. Veškeré společné aktivity (např. soutěž, kdy AVE zadá aktuální byznysový problém a studenti vymýšlí a následně prezentují návrhy na jeho řešení) bývají ze strany Point One zorganizovány vždy naprosto profesionálně a s vysokou přidanou hodnotou pro naši firmu.

Zdeňka Jochcová, HR specialista, AVE CZ odpadové hospodářství

Webové stránky

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Zpět na výpis