Hlavní partner

AVE

Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti na trhu zabývající se nakládáním s odpady, komunálními službami, sanacemi ekologických zátěží, demolicemi, údržbou a výstavbou komunikací a facility managementem. Na českém trhu působí od roku 1993 a je součástí skupiny EP Industries, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. V České republice zaměstnáváme přes 2500 zaměstnanců a ročně přepravíme více než 2 000 000 tun odpadu. Své služby poskytujeme přibližně 1 000 obcím a 33 000 živnostníkům a průmyslovým zákazníkům. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel. Roční obrat dosahuje 7 miliard korun.

 

Mise AVE

Působíme v oblastech, v nichž člověk zanechává na životním prostředí Země svou nevyhnutelnou negativní stopu. Snažíme se tuto stopu minimalizovat a při všech svých činnostech klademe maximální důraz na ekologii. „Čistá budoucnost“ je nejen naším mottem, ale především jedním z hlavních cílů našeho směřování. Chceme být dobrým sousedem, a proto na všech místech naší působnosti podporujeme vzdělávací a sportovní aktivity či jiné neziskové projekty vedoucí ke společenské odpovědnosti a ochraně životního prostředí.

Vize AVE

Jako lídr trhu odpadového hospodářství budeme svým zákazníkům vždy poskytovat nejkvalitnější služby při maximálním ohledu na životní prostředí. S ohledem na nejlepší možné technologie, nejmodernější technologické postupy a s maximálním šetřením přírodních zdrojů.

Spolupráce s Point One

Inkubátor Point One podporujeme každoročně už od roku 2015. Představuje pro nás vstupní bránu ke spolupráci s ČZU i s jednotlivými fakultami. Veškeré společné aktivity (např. soutěž, kdy AVE zadá aktuální byznysový problém a studenti vymýšlí a následně prezentují návrhy na jeho řešení) bývají ze strany Point One zorganizovány vždy naprosto profesionálně a s vysokou přidanou hodnotou pro naši firmu.

Kateřina Strnadová, personální ředitelka, AVE CZ odpadové hospodářství

Webové stránky

 

Zpět na výpis